Posiadamy aptekę w której znajduje się kilka tysięcy pozycji leków weterynaryjnych, parafarmaceutyków i innych środków pomocniczych w leczeniu zwierząt.

Dysponujemy szeroką ofertą karm bytowych i weterynaryjnych. Dodatkowo w naszym sklepie oferujemy duży wybór akcesoriów, zabawek i smakołyków dla Waszych pupili.

Posiadamy szpital, w którym można zostawić zwierzę na obserwację lub na czas opieki pooperacyjnej.


Przychodnia weterynaryjna w Łodzi


Klinika Bernard powstała z pasji i chęci niesienia pomocy zwierzętom. Z wykorzystaniem najnowszej technologii, w którą została wyposażona nasza przychodnia, mamy możliwość zadbać o zdrowie czworonożnego członka Twojej rodziny i nie tylko. Podejmujemy się również leczenia chorób ptaków, gryzoni i gadów. Naszym celem jest szybka diagnoza i skuteczne leczenie, aby jak najszybciej przynieść ulgę cierpiącym zwierzętom, a także ich opiekunom, którzy ze smutkiem patrzą na swojego chorego pupila.


Pamiętaj o profilaktyce i regularnie odwiedzaj lecznicę dla zwierząt


Zajmujemy się profilaktyką chorób zwierząt wykonując odrobaczenia i szczepienia, które chronią naszych pacjentów przed poważnymi chorobami.W naszym laboratorium w Łodzi wykonywane są m.in. badania krwi czy testy w kierunku chorób zakaźnych.

Warto pamiętać o regularnym wykonywaniu morfologii. Umożliwia to wczesne rozpoznanie choroby i pozwala zapobiec poważnym skutkom nieleczonych jednostek chorobowych. Niestety bez badań profilaktycznych łatwo jest do tego dopuścić, gdyż zwierzęta nie skarżą się na różne dolegliwości, a właściciel może nie zwrócić uwagi na drobne symptomy występujące na początku choroby. Chcąc zapobiegać różnego rodzaju schorzeniom, należy regularnie odwiedzać dobrego weterynarza, który do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem.


Wybierz najlepszą przychodnię dla zwierząt i dobrego weterynarza w Łodzi


W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści weterynarii. Wybierając nas wybierasz specjalistyczną wiedzę, bogate doświadczenie, nowoczesną technologię i szeroką ofertę. Poza profilaktyką specjalizujemy się także w takich dziedzinach jak kardiologia, dermatologia, ortopedia, stomatologia, położnictwo czy radiologia. W naszej lecznicy dla zwierząt w Łodzi posiadamy pracownię RTG. Wykonujemy także dokładne badania USG, EKG, badania cytologiczne i inne.

W klinice weterynaryjnej w Łodzi przeprowadzamy również operacje stosując się do sprawdzonych metod chirurgicznych. Po zabiegach zwierzęta otaczamy opieką i monitorujemy ich parametry życiowe.

Nasza przychodnia dla zwierząt znajduje się w Łodzi na osiedlu Dąbrowa. Na wizytę u weterynarza zapraszamy wszystkich właścicieli psów, kotów, królików a także gryzoni i gadów zamieszkujących Łódź.